Iskanje Košarica

Iskanje ni obrodilo rezultatov.

Košarica
{{ cart_item.image_alt }}
{{ cart_item.title }}

Cena: {{ cart_item.formatted_price_per_piece }}
Količina: {{ cart_item.qty }}x

Skupaj :
{{ state.order.item_total }}

  • Darilo ob vsakem nakupu Darilo ob vsakem nakupu
  • Garantirana kvaliteta Garantirana kvaliteta

IDentiksova ekipa na Trustech 2024

1. december, 2024

Med 3.-5.12. 2024 se mudimo v Parizu na največjem mednarodnem sejmu s področja inovativnih načinov plačil ter identifikacijskih rešitev Trustech.

Sejem združuje profesionalne ekipe in posameznike s področja digitalnega, kartičnega in ID poslovanja s poudarkom na novih rešitvah s področja varnosti finančnega poslovanja ter identifikacijskih rešitev, predstavljene pa so tudi rešitve s področja biometrije, kriptografije, elektronskih komponent ter senzorjev, IKT rešitev, programske opreme in storitev, IoT, operacijskih sistemov za čitalce kartic in terminale,… in še mnogo drugih rešitev. Dogodek obišče preko 6500 obiskovalcev, ki se lahko udeležijo konference in več kot 70 zanimivih predavanj z mednarodnimi izkušenimi strokovnjaki na področju inovacij in ID rešitev. Prav tako pa se lahko srečujejo s poslovnimi partnerji na sejemskem prostoru, kjer razstavlja več kot 150 razstavljalcev iz celega sveta.

Na sejmu se predstavljamo s širokim naborom lastnih storitev in rešitev na področju RFID in identifikacije s poudarkom na personaliziranih ID karticah in opremi za identifikacijo.

 

OBIŠČITE NAS NA STOJNICI 5.3 C 084, kjer se predstavljamo s svojimi naprednimi rešitvami na področju NFC, RFID in ID poslovanja. Prav tako pa prijazno vabimo, da se udeležite našega predavanja v sredo, kjer bomo v okviru odra inovacij (Innovation stage) predstavili našo vizijo razvoja trendov na področju identifikacije s predavanjem IDENTIKS CARD - Click. Record. Gift Emotions: New Dimension of Customer Experience Personalization.

Predavanje bo potekalo med 14:30-15:00 uro. 

 

Več o sejmu lahko preverite na spletni strani >>


Deli s prijatelji:


Za več novic in novosti nam sledite na družabnih omrežjih:

Jasna Triller

Direktorica

Lastnica in ustanoviteljica podjetja IDentiks. Diplomantka Visoke ekonomske šole Univerze v Mariboru, strastna podjetnica in mamica 2 otrok, ki se je že v mladih letih zaljubila v kartice. Po naravi optimistična, delovna, pogumna ter tudi trmasta levinja, ki navadno doseže svoje.

Vsi članki tega avtorja

Sorodni članki

10. 4. 2023

Zaposlujemo: Samostojni nabavno-prodajni referent na področju promocijskih in poslovnih daril

V svoje vrste vabimo samostojnega nabavno-prodajnega referenta na področju promocijskih in poslovnih daril.

Preberi več

16. 2. 2022

ZAPOSLITEV: asistent v zaledni pisarni m/ž

Med svoje vrste vabimo prizadevnega, natančnega in pozitivno naravnanega sodelavca: Asistent (m/ž) v zaledni pisarni

Preberi več

28. 8. 2017

Transport - promocijski izdelki, poslovna darila in RFID rešitve

Bodite obveščeni o aktualnih vsebinahBodite obveščeni o aktualnih vsebinah

{{ item }}

{{ state.newsletter_success }}